203-я навчально - авіаційна бригада.
Адреса: Україна, м.Чугуїв; тел: (05746) 2-53-35Найголовнішим козирем мобілізаційної кампанії в нинішньому році є підвищення з 1 січня зарплати для військовослужбовок.

Зараз у солдата першого року служби мінімальна зарплата складає 7 тисяч гривен і вище.
Далі - залежно від посади, вислуги років і так далі.
На службу за контрактом беруть військовослужбовців, які прослужили на терміновій службі не менше трьох місяців, і молодь закличного віку (від 18 до 25 років) з вищою, професійно-технічною або повною середньою освітою, які не служили в армії. Також в контрактники можуть піти військовозобов'язані і жінки у віці від 18 до 40 років, у яких немає офіцерських звань. Претендентів усіх перелічених вище категорій відбирають на посаді рядового, сержантського і старшинського складу.
Жінки можуть бути прийняті на військову службу за контрактом за наявності вакантних військових посад, які можуть бути заміщені військовослужбовками-жінками.
Варто також відмітити, що на контракт приймають і до офіцерського складу. Контрактниками можуть стати військовослужбовки, що закінчили військові внз або профільні підрозділи інших вищих учбових закладів, після чого їм присвоїли звання офіцерського складу (наприклад, молодший лейтенант), або офіцери запасу віком до 40 років.
Якщо людина пройшла усі етапи відбору, з ним підписують контракт: з тими, кого прийняли на посади рядового складу, - на три роки, а з тими, хто зайняв вакансії сержантського і старшинського складу, - на п'ять років. Після закінчення він може бути продовжений, також він може бути достроково розірваний, наприклад, у разі невиконання військовослужбовкам своїх обов'язків, за сімейними обставинами або станом здоров'я. За власним бажанням, без вагомої причини розірвати контракт не можна.
Майбутній контрактник може звернутися безпосередньо у військову частину. Але в цьому випадку треба буде отримати письмову згоду командира частини з вказівкою посади, на яку готові прийняти людину, і результатами відбору, а потім прийти з ним у військкомат для подальшого оформлення і перевірки інформації.
● Более подробно, здесь!Військова служба за контрактом це:

-гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);
-додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);
-вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні;
-можливість зробити кар'єру;
-можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;
-якісне безкоштовне медичне обслуговування;
-можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
-щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зросатає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
-додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
-безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;
-право на отримання безкоштовного житла;
-право на пенсію після 25 років вислуги;
-інші соціальні гарантії встановлені законами;
-служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Захисти країну!
Підпиши контракт зі Збройними силами України!

+++++
Відео: Армія України.


Видео. Армія України: "Загартовані у пеклi" .