ВКЛОНЯЄМОСЬ РІДНІЙ УКРАЇНІ. Чугуевский район. День Независимости Украины, 2011 год.

День Независимости Украины.
пос. Эсхар
23 августа 2011 г.

Страница-1Уважаемый посетитель!
Сохрани для себя эту страницу и поделись ссылкой с друзьями.
Фоновый плеер: Казацкий запорожский маршВКЛОНЯЄМОСЬ РІДНІЙ УКРАЇНІ

23 серпня на центральному майдані Есхара відбулося районне свято, присвячене Дню Державного Прапора та двадцятій річниці Незалежності України.
УЧАСТЬ у масштабному заході взяли керівники району, представники всіх місцевих громад Чугуївщини, трудових та навчальних колективів, бійці місцевого гарнізону,
громадськість та мешканці селища енергетиків. Звертаючись до присутніх, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мотузний і голова райради Ігор Сторожев висловили впевненість у тому, що чугуївці й надалі копіткою щоденною працею втілюватимуть трудові досягнення, робитимуть рідний край квітучим і заможним.
З нагоди ювілею Незалежності Указом Президента Віктора Януковича почесного звання «Мати-героїня» удостоїлася Віра Усонова із Гаврилівки, яка добре виховала п’ятьох дітей. Заслужену відзнаку Почесного громадянина району отримав знаний літератор Володимир Родіонов, а великій групі кращих трударів вручили Почесні грамоти і оголосили подяки від обласних, районних держадміністрацій і рад. У барвистому розмаї захоплення глядачів викликали показові виступи бійців 92-ї окремої механізованої бригади, яскрава концертна програма численних аматорських колективів Чугуївщини, динамічна дискотека, апофеозом якої став феєричний салют у вечірньому небі.
Паралельно на місцевому стадіоні «Авангард» відбувалося спортивне свято.

Олександр ДМИТРЕНКО
По материалам газеты "Красная Звезда"