Чугуев, НОВОРІЧНА ПОДОРОЖ В КАЗКОВИЙ ЦИРК. Народный депутат ШЕНЦЕВ Д.А. (2011 г.)


НОВОРІЧНА ПОДОРОЖ В КАЗКОВИЙ ЦИРКУважаемый посетитель!
Сохрани для себя эту страницу и поделись ссылкой с друзьями.
НОВОРІЧНА ПОДОРОЖ В КАЗКОВИЙ ЦИРК


Більше, ніж п’ятсот дітей з Печенізького, Дворічанського, Вовчанського, Великобурлуцького, Чугуївського районів та м. Чугуєва мали змогу 5 січня 2012 року відвідати Харківський цирк з програмою «Новорічне конфетті». Такий дарунок до Різдва Христового подарував дітлахам Шенцев Дмитро Олексійович, народний депутат України.
- Найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу казки з позитивними враженнями надовго. Найкращий же дарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі посмішки. Бо коли радіють діти – радіє весь світ. А цирк – це те, що зачаровує в ранньому дитинстві і не відпускає впродовж життя. Сподіваюсь, що поїздка до цирку буде чудовою нагодою подарувати дітворі радість у ці різдвяні дні, - говорить Дмитро Олексійович.
Яскраві виступи угорських, російських та українських артистів цирку за участі слона, верблюдів, коней, поні, пеліканів, мавп, акробатів, кумедних клоунів, і звичайно ж, Діда Мороза та Снігуроньки, – таку виставу було представлено новорічною програмою. Вправні дресировані звірі – видовище, на яке неможливо надивитися, споглядаючи яке, очі сміються, а вуста розпливаються усмішкою до самих вух. Трюки, які демонстрували акробати, складалися не лише з відмінної техніки володіння тілом, а й відрізнялися неймовірною складністю елементів. А повітряний політ гімнастів не залишив байдужим жодного в залі, бо під час його виконання здавалося, що було чутно хвилювання та стук серця кожного в залі, після чого глядачі не бажали відпускати артистів, дружно скандуючи «Молодці, молодці!» У фойє цирку бажаючі мали змогу сфотографуватися зі справжнім слоном, по-дружньому обійнявши його за хобот. Воістину, цирк – це грандіозне видовище.
Діти не просто задоволені, а в захваті від побаченого. Кожен на запитання: "Як цирк?", відповів: "Класно!" Ну, що ж, час їхати додому... Надягнувши придбані в цирку веселі клоунські «носики» та різнокольорові циркові аксесуари, переповнені емоціями та щасливі, всі відправились в автобус, де на дітей чекав ще один приємний сюрприз - солодкі різдвяні подарунки від Дмитра Олексійовича Шенцева.
Дякуємо всім за це свято: батькам - за згоду відпустити дітвору в поїздку, дітям - за гарну поведінку в дорозі, вчителям - за організацію, супровід та піклування про дітей під час поїздки, а народному депутатові Шенцеву Дмитру Олексійовичу – за бажання та вишукану можливість подарувати дітям радісні хвилини спілкування з цирковим мистецтвом.

Наталія Балабай