День
работника
сельского хозяйства


Гор. Харьков. 22 ноября 2012 г.

22 листопада 2012, 14:45

Харківщина святкує День працівників сільського господарства

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, в яких взяли участь аграрії Харківщини, голови райдержадміністрацій та керівники сільських господарств області. З професійним святом їх привітали голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов.
«Мені випала велика честь привітати з професійним святом людей, праця яких дозволяє в ці складні для України і багатьох європейських країн часи долати ті перешкоди, які постають перед нами кожен рік. Незважаючи на несприятливу погоду, складності фінансової системи і безліч причин, які для інших галузей економіки виявилися непереборним бар'єром, праця хліборобів дозволяє нашому регіону котрий рік поспіль бути в 5-ці областей за валовим збором зерна. Незважаючи на складну кон'юнктуру ринку, Харківська область сьогодні перебуває на 1 місці за темпами зростання виробництва молока. Зроблено ривок у тваринницькій галузі – наводиться порядок і вибудовується чітка система, яка дозволяє перетворити її із збиткової на прибуткову», – зазначив у привітальній промові Михайло Добкін.
Він також підкреслив, що все менше і менше господарств області цілком залежать від погодних умов – завдяки сільськогосподарській науці сьогодні можна робити хороші прогнози на найближчу середньострокову перспективу. Користуючись новітніми науковими досягненнями, більше і більше агропідприємств закуповує нову, складну сільськогосподарську техніку і менше потерпають від природних катаклізмів.
«Від імені тримільйонної громади області хочу висловити подяку всім тим, хто свій день починає до сходу сонця, а закінчує коли сонця на небі вже немає», – додав губернатор.


ЧУГУЇВСЬКИЙ РАЙОН ВИЗНАНО КРАЩИМ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ.

Результати роботи районів у цьому році оцінювались за п’ятнадцятьма інтегрованими показниками, які охоплюють весь спектр діяльності сільськогосподарського виробництва.
За підсумками рейтингових показників перше місце отримав Чугуївський район, приз – автомобіль. Також кращими визнано Куп’янський район (2 місце), Вовчанський район (3 місце), Великобурлуцький район (4 місце), Дворічанський район (5 місце). Переможці нагороджені дипломами та сертифікатами на отримання комп’ютерів та офісної техніки.


День работника сельского хозяйства. Харьков, 22.11.2012 г.


Казацкий маршУважаемый посетитель!
Сохрани для себя эту страницу и поделись ссылкой с друзьями.

Фото от клика открывается постепенно с применением фильтра к маленькому фото (filter:alpha) (jquery) Фото с увеличением по клику.
Награждения и праздничный концерт.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++