Чугуев, Итоги районного конкурса "Таланты Третьего тасячелетия", 15 мая, 2013 год

Итоги районного конкурса
"Таланты Третьего тысячелетия"
15 мая, 2013 год


●  На страницу Чугуевский район (нажмите здесь!)
●  На страницу Районные мероприятия (нажмите здесь!)
●  На страницу Новости, события (нажмите здесь!)


Уважаемый посетитель!
Сохрани для себя эту страницу и поделись ссылкой с друзьями.


СВЯТО ЮНОЇ ЕЛІТИ ЧУГУЇВЩИНИ

Традиційне вшанування вчителів та учнів — переможців інтелектуальних та творчих конкурсів «Таланти ІІІ тисячоліття» відбулося 15 травня в районному Будинку культури.

ЦЕ був тріумф всемогутнього учнівського покликання, в якому талант і прагнення школярів з’єдналися з мудрістю та терпінням учителів, укріпились підтримкою батьків, переросли в творчість і отримали справжнє визнання. Учасників зібрання щиро привітали голови райдержадміністрації Володимир Лобойченко та райради Ігор Сторожев. Володимир Васильович, зокрема, нагадав поважній аудиторії, що з 9-ти номінацій конкурсу «Людина року Чугуївського району-2012» чотири віддано освітянам, вихователям, обдарованим та успішним учням нашого краю.

У заході також взяв участь директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Роман Шаповал. Він повідомив, що в 2012-2013 навчальному році за показниками участі чугуївських школярів і здобутим перемогам у МАН та Всеукраїнських учнівських олімпіадах наш район поліпшив рейтинговий показник на 50 відсотків. Гість побажав юній еліті краю закріпити свій величезний інтелектуальний потенціал успіхами в новому навчальному році.

Помічник-консультант народного депутата України Дмитра Шенцева, депутат облради Світлана Бєлохвостенко зачитала вітальну телеграму від Дмитра Олексійовича на адресу винуватців свята.

Згідно з районною Програмою «Обдарована молодь на 2011-2015 роки» та за підсумками комісії щодо узагальнення результативності учнів та їх учителів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН грамотами райдержадміністрації та районної ради, грошовими преміями і подарунками від народного депутата України Дмитра Шенцева нагороджено велику групу школярів, переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Зокрема, було вшановано учнів-переможців конкурсів художньо-естетичного та спортивно-туристичного напрямків, батьків обдарованих дітей, вчителів, які підготували учнів-переможців обласних, національних та міжнародних конкурсів, освітян-переможців професійних конкурсів, профспілковий актив Чугуївського району.

У церемонії нагородження взяли участь голови райдерж-адміністрації Володимир Лобойченко та райради Ігор Сторожев, обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Лідія Дулуб, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Варжеїнов, заступники голів райдержадміністрації Вячеслав Коростельов і райради Антон Бабієць, начальники відділів райдержадміністрації.

Чудову концертну програму свята склали феєричні виступи вихованців ЧРЦДЮТ, групи «Стимул», танцювальних колективів «Фантазія» та «Рамаяна», юних вокалістів Дар’ї Гирюшти, Анастасії Шульги, Віталія Снурнікова, Олександра Шульги і багатьох інших.

Сергій ЯКОВЕНКО

Если не открылись все фото, ПЕРЕЗАГРУЗИТЕ страницу.

Фотогалерея с фото в полукруглом обрамлением с применением скрипта ie-css3.htc Фото от клика постепенно увеличивается (без ссылки на увеличиваемое фото)
Фото с увеличением по клику
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++